Warsztaty letnie/Półkolonie w Centrum Kreatywności  1000 Klocków

Jak spędzić ferie zimowe czy wakacje?

Jeśli mieszkacie w okolicy Katowic i w trakcie wakacji nie planujecie wyjazdu letniego/zimowego, czy rodzinnego wypadu poza miejsce zamieszkania, to zapraszamy Was na całodniowe zajęcia w naszym Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków. Bez względu na porę roku warsztaty „w Klockach”, bo tak mówią o nas mali fani LEGO, oznaczają różne atrakcje każdego dnia. U nas dzieci się nie nudzą!

Zawsze jest miejsce dla wolności twórczej, która oznacza swobodne budowanie, bez narzuconej tematyki, z tysięcy klocków dostępnych w naszym Centrum. Kreatywność i wyobraźnia dzieci nie spotkają granic, a ich owocem będą fanatastyczne budowle z klocków LEGO!

Czas na zabawę klockami LEGO? Tak!

„LEGO” to skrót utworzony od duńskiego zwrotu „Leg godt”, czyli „baw się dobrze”, i tą zasadą się kierujemy! Zabawa klockami LEGO rozwija kreatywność, rozbudza wyobraźnię przestrzenną, poprawia zdolności manualne i spostrzegawczość. We wszystkich aktywnościach pomoże nasz zespół, który został certyfikowany w Akademii LEGO Education.

Kto powiedział, że podczas naszych półkolonii zajmujemy się tylko klockami???

W trakcie zajęć zabawie klockami zawsze towarzyszą także inne atrakcje. Poznaj niektóre z nich.

Warsztaty Sportowe

Nasi podopieczni mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych grać w tenisa ziemnego, siatkówkę, piłkę nożną prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego trenerów. Sport można uprawiać w każdym wieku. Dzieci poprawiają koordynację ruchową, wzmacniają kondycję i rozwijają umiejętności rywalizacji. 

Warsztaty LaboKids

Warsztaty Labokids to kreatywne zajęcia chemiczne w połączeniu z dobrą zabawą. Poprzez ciekawe eksperymenty łączymy naukę z zabawą. Dzieci pod okiem animatora poznają tajniki substancji -które każdy posiada we własnej kuchni 🙂 Naszym celem jest praca i poszerzanie wiedzy ogólnej z takich dziedzin jak fizyka i chemia, przy równoczesnym wspieraniu ciekawości do odkrywania świata substancji chemicznych i zjawisk fizycznych. Warsztaty Labokids to przede wszystkim doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i prowadzących 😉

Warsztaty Kulinarne

Wśród naszych fanów LEGO są również mali kucharze – odkryci i nieodkryci – dla których przygotowaliśmy coś specjalnego: warsztaty cukiernicze. Wędrówka po smakach to podróż w ciekawe zakątki Włoch, Hiszpanii oraz wielu pięknych krajów. Prowadzący warsztaty Master Chef to pasjonat, który zaraża chęcią do gotowania, zdobienia, przygotowywania różnych potraw… bo przecież jedzenie zaczynami oczami 🙂

COOLturalnie

Wspólne wyjście do kina, teatru czy muzeum  to idealna opcja integracji grupy!

Warunki uczestnictwa

Cena: od 700 zł za 5 dni (z możliwością wykupu pojedynczych dni)
Zajęcia od 7:30 do 16:30 
W cenie:
  • 3 posiłki dziennie
  • nielimitowane napoje
  • atrakcje specjalne
  • opieka instruktora
  • 1000 klockowy gadżet
  • Ubezpieczenie NNW
  • gry i zabawy

 

Poznaj pełną ofertę Sali Zabaw 1000 Klocków, w tym urodziny z klockami.