Niebawem zapisany na letnie półkolonie 2023!

Jeśli mieszkacie w okolicy Katowic i w trakcie wakacji nie planujecie wyjazdu na zimowisko, czy rodzinnego wypadu poza miejsce zamieszkania, to zapraszamy Was na całodniowe zajęcia w naszym Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków. Bez względu na porę roku półkolonie „w Klockach”, bo tak mówią o nas mali fani LEGO, oznaczają różne atrakcje każdego dnia. U nas dzieci się nie nudzą!

Zawsze jest miejsce dla wolności twórczej, która oznacza swobodne budowanie, bez narzuconej tematyki, z tysięcy klocków dostępnych w naszym Centrum. Kreatywność i wyobraźnia dzieci nie spotkają granic, a ich owocem będą fanatastyczne budowle z klocków LEGO!

Kto powiedział, że podczas naszych półkolonii zajmujemy się tylko klockami???

W trakcie zajęć półkolonijnych zabawie klockami zawsze towarzyszą także inne atrakcje. Poznaj niektóre z nich.

Lekcje tenisa

Nasi podopieczni regularnie uczestniczą w zajęciach tenisa ziemnego prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego trenera. Tenis jest sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Dzieci poprawiają koordynację ruchową, wzmacniają kondycję i rozwijają umiejętności rywalizacji. Zajęcia odbywają się na przepięknie położonym na obrzeżu Parku Śląskiego kompleksie kortów „Budowlani”.

Warsztaty pierwszej pomocy

Warsztaty z pierwszej pomocy „Bezpieczny Miś” są przeprowadzone przez wykfalifikowanego ratownika medycznego. Uczy on dzieciaki w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy, jak pomóc poszkodowanym przed przyjazdem pogotowia ratunkowego. Duże wrażenie na dzieciach robi „fantom”, na którym uczyą się one podstaw reanimacji. Profesjonalizm prowadzących sprawia, że każde dziecko chętnie bierze udział w warsztatach.

Teatralnie

Planujemy warsztaty dotyczące odbierania teatru za pomocą różnych zmysłów: smaku, zapachu, dotyku, węchu. Dzieci będą poznawać Teatr od kuchni i tworzyć proste sceny ruchowe.

COOLturalnie

Wspólne wyjście do kina to idealna opcja integracji grupy!

Warunki uczestnictwa

Cena: XXX zł za 5 dni (z możliwością wykupu pojedynczych dni)
Zajęcia od 7:30 do 16:30 
W cenie:
  • 3 posiłki dziennie
  • nielimitowane napoje
  • atrakcje specjalne

 

Poznaj pełną ofertę Sali Zabaw 1000 Klocków, w tym urodziny z klockami.