Wyjątkowe imprezy urodzinowe dla dzieci Katowice i Śląsk

Organizacja urodzin dla dzieci to spore wyzwanie dla rodziców chcących, aby ten jeden dzień w roku był dla ich pociech niezwykłym wydarzeniem. Skorzystanie z usług cieszącej się dobrymi opiniami i oferującej duży wybór atrakcji sali zabaw będzie dla najmłodszych czymś niezwykłym i długo wyczekiwanym. Wybierając bawialnię 1000 Klocków na organizację przyjęcia, mogą mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Zrobimy wszystko, żeby urodziny w naszej bawialni były wydarzeniem, które na długo pozostanie pozytywnym wspomnieniem dla wszystkich uczestników. Nad uczestnikami przyjęcia będą czuwali nasi certyfikowani w Akademii LEGO Education animatorzy, dbający o to, by żadne dziecko się nie nudziło i z radością uczestniczyło w zaplanowanych aktywnościach. Podczas urodzin dzieci oprócz zabawy będą miały zapewniony smaczny poczęstunek, a rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć i porozmawiać z innymi dorosłymi w naszej kawiarni.
Wspaniałe miejsce! Igor i Bruno nie chcieli wychodzić. Panie przemiłe i bardzo pomocne. Klocków jest nie tysiąc, a sto tysięcy 😉 Kawiarenka wyposażona w pyszną kawę i wspaniałe, domowej roboty smakołyki. BARDZO POLECAM 😀 Paweł Kata
Zadzwoń i umów urodziny: 607 708 026

Impreza urodzinowa dla dzieci w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków

Nasza sala zabaw jest wyjątkowa, ponieważ jej motywem przewodnim są klocki LEGO, które dają wręcz nieograniczone możliwości zabawy dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. Wiele dzieci wprost szaleje za układaniem klocków LEGO, a tych w naszym Kreatywnym Centrum Zabaw są tysiące, we wszystkich rozmiarach i dla każdej grupy wiekowej: od standardowych, w tym LEGO Technic, przez LEGO Duplo po ogromne klocki LEGO Soft XXL. Budowanie z klocków LEGO pobudza kreatywność, rozwija myślenie przestrzenne i zdolności manualne, a pomysły na budowle, które można zbudować z kloców, są wprost nieograniczone. Nic dziwnego, że układanie klocków ma swoich fanów również wśród osób dorosłych.
W trakcie urodzin instruktor poprowadzi wybrane zabawy z całej gamy atrakcji:
 • Konkursy budowania z klocków
 • Niezliczone tematy urodzinowe
 • Ponad 720 innowacyjnych modeli/instrukcji z Robotyki, Buduję i Wiem oraz Duplo
 • Gry i zabawy zręcznościowe
 • Konkursy skoków samochodzików
 • Zabawy plastyczne
 • Rozwiązywanie zagadek
 • Malowanie twarzy
 • Skręcanie balonów
 • Oraz wiele innych pomysłów, które pomożemy zrealizować, aby to były niezapomniane urodziny Twojego dziecka

Organizacja urodzin Katowice

Centrum Kreatywności 1000 Klocków znajduje się w Katowicach, jednak odwiedzają nas także osoby z całego Śląska. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kilka rodzajów poczęstunku dla dzieci w trakcie imprezy. Nasza usługa to kompleksowe rozwiązanie, które w cenie usługi obejmuje także dedykowane zaproszenia dla uczestników zabawy, dekoracje stołu dla dzieci, plakietki identyfikacyjne, balony, tatuaże oraz niespodziankę dla solenizanta. Imprezy urodzinowe w 1000 Klocków by Bricks4Kidz polecamy wszystkim, którzy pragną zorganizować udane i wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów przyjęcia. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Cennik urodzin
Urodziny 1000 Klocków by Bricks4Kidz
Cena od 600 zł (cena za 10 os. wraz z solenizantem)
Urodziny trwają 2 godziny.
Grupa urodzinowa: Pakiety dla 10 osób wraz z solenizantem.
 
Istnieje możliwość wyboru tematu, dodatkowych atrakcji,  Tort organizują rodzice we własnym zakresie lub zamawiają u nas. 
Zadzwoń, żeby ustalić datę i szczegóły wydarzenia:
Zamów urodziny: 607 708 026
Atrakcje zawarte w cenie urodzin

Każde urodziny obejmują również:

 • dedykowane zaproszenia dla gości w firmie elektronicznej
 • wydzielony stół z urodzinową dekoracją
 • plakietki imienne dla całej grupy
 • balony lub tatuaże/naklejki
 • niespodziankę dla Solenizanta-  zależne od wyboru pakietu