Wyjątkowe imprezy urodzinowe dla dzieci Katowice i Śląsk

Organizacja urodzin dla dzieci to spore wyzwanie dla rodziców chcących, aby ten jeden dzień w roku był dla ich pociech niezwykłym wydarzeniem. Skorzystanie z usług cieszącej się dobrymi opiniami i oferującej duży wybór atrakcji Sali Zabaw Katowice w będzie dla najmłodszych czymś niezwykłym i długo wyczekiwanym. 

Wybierając Salę Zabaw 1000 Klocków na organizację przyjęcia, mogą mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Zrobimy wszystko, żeby urodziny w naszej sali zabaw były wydarzeniem, które na długo pozostanie pozytywnym wspomnieniem dla wszystkich uczestników. Nad uczestnikami przyjęcia będą czuwali nasi certyfikowani w Akademii LEGO Education animatorzy, dbający o to, by żadne dziecko się nie nudziło i z radością uczestniczyło w zaplanowanych aktywnościach. Podczas urodzin dzieci oprócz zabawy będą miały zapewniony smaczny poczęstunek, a rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć i porozmawiać z innymi dorosłymi w naszej kawiarni. Zobacz naszą galerie i przekonaj się sam.

Impreza urodzinowa dla dzieci w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków

Nasza sala zabaw jest wyjątkowa, ponieważ jej motywem przewodnim są klocki LEGO, które dają wręcz nieograniczone możliwości zabawy dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. Wiele dzieci wprost szaleje za układaniem klocków LEGO, a tych w naszym Kreatywnym Centrum Zabaw są tysiące, we wszystkich rozmiarach i dla każdej grupy wiekowej: od standardowych, w tym LEGO Technic, przez LEGO Duplo po ogromne klocki LEGO Soft XXL. Budowanie z klocków LEGO pobudza kreatywność, rozwija myślenie przestrzenne i zdolności manualne, a pomysły na budowle, które można zbudować z kloców, są wprost nieograniczone. Nic dziwnego, że układanie klocków ma swoich fanów również wśród osób dorosłych.
W trakcie urodzin dedykowany animator poprowadzi wybrane przez Ciebie zabawy z całej gamy atrakcji:
 • konkursy budowania z klocków
 • gry i zabawy zręcznościowe
 • budowanie z zestawów
 • konkursy skoków samochodzików
 • zabawy plastyczne
 • pobudzające wyobraźnię zabawy w oparciu o program LEGO Education
 • zabawy robotami LEGO Boost
 • rozwiązywanie zagadek
 • malowanie twarzy
 • skręcanie balonów
 • pomożemy zrealizować Twoje pomysły na zabawy.

Organizacja urodzin Katowice

Kreatywne Centrum Zabaw 1000 Klocków znajduje się w Katowicach, jednak odwiedzają nas także osoby z całego Śląska. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kilka rodzajów poczęstunku dla dzieci w trakcie imprezy. Nasza usługa to kompleksowe rozwiązanie, które w cenie usługi obejmuje także dedykowane zaproszenia dla uczestników zabawy, dekoracje stołu dla dzieci, plakietki identyfikacyjne, balony, tatuaże oraz niespodziankę dla solenizanta. Imprezy urodzinowe w 1000 Klocków polecamy wszystkim, którzy pragną zorganizować udane i wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów przyjęcia. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Cennik urodzin
pn – cz 12:00 – 20:00
30 zł / os.
pt – nd 10:00 – 20:00
36 zł / os.
Urodziny trwają 2 godziny.
Grupa urodzinowa: minimum 6 osób.
Istnieje możliwość modyfikacji zestawów poczęstunków i rozszerzenia ich o meksykańską piniatę. Tort organizują rodzice we własnym zakresie. Jako zamiennik tortu proponujemy wypiekane w naszym bistro muffiny.
Cena poczęstunku

„Słodki”: mix ciasteczek (5 rodzajów), paluszki, żelki Haribo, napoje (woda, soki) bez ograniczeń:
10 zł/os.

„Słodko-owocowy”: owoce (5 rodzajów), ciasteczka (2 rodzaje), paluszki, napoje (woda, soki) bez ograniczeń:
13 zł/os.

„Słodko-słony”: nachosy, „świnki w kocykach” lub sandwiche, paluszki, ciasteczka (2 rodzaje), żelki Haribo, napoje (woda, soki) bez ograniczeń:
15 zł/os.
Zadzwoń, żeby ustalić datę i szczegóły wydarzenia:
Atrakcje zawarte w cenie urodzin

Każde urodziny obejmują również:

 • dedykowane zaproszenia dla gości
 • wydzielony stół z urodzinową dekoracją
 • plakietki dla całej grupy
 • balony i tatuaże
 • niespodziankę dla Solenizanta