Warsztaty letnie/Półkolonie w Centrum Kreatywności  1000 Klocków

Jak spędzić ferie zimowe czy wakacje?

Jeśli mieszkacie w okolicy Katowic i w trakcie wakacji nie planujecie wyjazdu na zimowisko, czy rodzinnego wypadu poza miejsce zamieszkania, to zapraszamy Was na całodniowe zajęcia w naszym Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków. Bez względu na porę roku półkolonie „w Klockach”, bo tak mówią o nas mali fani LEGO, oznaczają różne atrakcje każdego dnia. U nas dzieci się nie nudzą!

Czas na zabawę klockami LEGO? Tak!

„LEGO” to skrót utworzony od duńskiego zwrotu „Leg godt”, czyli „baw się dobrze”, i tą zasadą się kierujemy! Zabawa klockami LEGO rozwija kreatywność, rozbudza wyobraźnię przestrzenną, poprawia zdolności manualne i spostrzegawczość. We wszystkich aktywnościach pomoże nasz zespół, który został certyfikowany w Akademii LEGO Education.

Kto powiedział, że podczas naszych półkolonii zajmujemy się tylko klockami???

W trakcie zajęć półkolonijnych zabawie klockami zawsze towarzyszą także inne atrakcje. Poznaj niektóre z nich.

Zajęcia sportowe

Nasi podopieczni mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych grać w tenisa ziemnego, siatkówkę, piłkę nożną prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego trenerów. Sport można uprawiać w każdym wieku. Dzieci poprawiają koordynację ruchową, wzmacniają kondycję i rozwijają umiejętności rywalizacji. 

 
 

Warsztaty LaboKids

Warsztaty Labokids to kreatywne zajęcia chemiczne w połączeniu z dobrą zabawą. Poprzez ciekawe eksperymenty łączymy naukę z zabawą. Dzieci pod okiem animatora poznają tajniki substancji -które każdy posiada we własnej kuchni 🙂 Naszym celem jest praca i poszerzanie wiedzy ogólnej z takich dziedzin jak fizyka i chemia, przy równoczesnym wspieraniu ciekawości do odkrywania świata substancji chemicznych i zjawisk fizycznych. Warsztaty Labokids to przede wszystkim doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i prowadzących 😉

Warsztaty kulinarne

Wśród naszych fanów LEGO są również mali kucharze – odkryci i nieodkryci – dla których przygotowaliśmy coś specjalnego: warsztaty cukiernicze. Wędrówka po smakach to podróż w ciekawe zakątki Włoch, Hiszpanii oraz wielu pięknych krajów. Prowadzący warsztaty Master Chef to pasjonat, który zaraża chęcią do gotowania, zdobienia, przygotowywania różnych potraw… bo przecież jedzenie zaczynami oczami 🙂

Warunki uczestnictwa

Cena: od 700 zł za 5 dni (z możliwością wykupu pojedynczych dni)
Zajęcia od 7:30 do 16:30
W cenie:
  • 3 posiłki dziennie
  • nielimitowane napoje
  • atrakcje specjalne
  • opieka instruktora
  •  1000 klockowy gadżet
  • Ubezpieczenie NNW
  • gry i zabawy

Poznaj pełną ofertę Centrum Kreatywności 1000 Klocków, w tym urodziny z klockami.