Nocowania z klockami

Czy Wasze dzieci uwielbiają piżamowe imprezy?! Jeśli tak, to mamy dla Was coś wystrzałowego. Nocowanie w otoczeniu klocków LEGO sprawi, że mali miłośnicy kolorowych klocków będą zachwyceni. Dzieciaki spędzą fantastyczną noc w sali pełnej klocków LEGO bawiąc się z innymi dziećmi pod okiem naszych opiekunów. Rodzice w tym czasie będą mieli wolny wieczór i spokojną głowę, że ich dziecko jest bezpieczne i dobrze się bawi!

Nasze nocowania są organizowane w oparciu o tematyczny motyw przewodni

Pierwsze „Nocowanie z klockami” odbyło się w grudniu 2018, a cyklicznie organizowane od początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzieci pokochały nocne zabawy pośród klocków LEGO w 1000 Klocków!
Każdego miesiąca na dzieci czekają inne atrakcje, i nie mówimy tu tylko o możliwości zorganizowania imprezy urodzinowej. Wszyscy lubimy gdy wokół jest kolorowo prawda?! Tak było m.in. podczas hawajskiego szaleństwa, gdzie prócz egzotycznego barku owocowego, dzieci szalały w strojach Aloha, a panie uczyły dzieci podstawowych zwrotów i liczb w języku hawajskim. Oczywiście przy pomocy klocków LEGO! Na mikołajkowym wspólnie wypiekaliśmy maślane ciasteczka, budowaliśmy świąteczne budowle z klocków LEGO, a na dobranoc nie mogło zabraknąć wigilijnych opowieści. Czas karnawału to szalona impreza w stylu meksykańskim, podczas której zawitał do nas gość specjalny z Meksyku! Był również wieczór włoski, gdzie wspólnie przygotowywaliśmy, piekliśmy i degustowaliśmy pizzę. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji naszych fantastycznych nocowań, ale nie można nie wspomnieć o nocowaniu wielkanocnym, na którym pisanki zdobiliśmy robotem LEGO Mindstorm EV3. To był nie lada wyczyn! Podczas nocowań nie brakuje zabaw ruchowych, zagadek i wspólnego śpiewania.
W naszej sali bawimy się na różne sposoby! Oprócz zorganizowanej zabawy dzieci mają również czas na swobodne budowanie korzystając ze wszystkich atrakcji znajdujących się w sali, w trakcie którego nic nie skrępuje ich wyobraźni!
W piaskownicy pełnej klocków LEGO znajduje się ponad 100 tysięcy klocków we wszystkich kolorach i kształtach, z których dzieci budują wspaniałe budowle. Wielopoziomowe miasteczko LEGO City to scena zabawy minifigurkami i samochodzikami LEGO, świetnie nadaję też jako tło filmików LEGO Movie. Jedną z ulubionych atrakcji w naszej sali zabaw jest tor zjazdowy dla samochodzików, którym zabawa stanowi świetny przerywnik podczas klasycznego budowania z klocków LEGO. Dla najmłodszych fanów LEGO zbudowaliśmy miasteczko Duplo z kolejką, wesołym miasteczkiem, farmą ze zwierzętami i wieloma innymi atrakcjami. Tu też kręcimy filmiki LEGO! Klocki LEGO pozwalają również wejść w świat robotyki. W 1000 Klocków dzieci mogą pokierować robotem LEGO Boost lub modelem LEGO Mindstorms EV3. Dla tych dzieci, które lubią układanie z instrukcji, mamy do wyboru kilkanaście zestawów z różnych serii. Ogromne klocki XXL LEGO Soft z miękkiego i bezpiecznego tworzywa posłużą do zbudowania gigantycznych budowli, co jest jedną z ulubionych zabaw naszych milusińskich młodszych i starszych.

Gdzie i kiedy?

Nasze nocowania odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu i zaczynają się w piątkowy wieczór o 18:00 i kończą się o 9:00 rano następnego dnia. W cenie biletu jest kolacja i śniadanie, przekąski, nieograniczone napoje, woda i herbata.

Kto może uczestniczyć w nocowaniu w 1000 Klocków?

Nocowania przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 lat. Ważne jest, aby dzieci były samodzielne i nie bały się nocowania bez obecności rodzica. Dla tych trochę bardziej nieśmiałych dobrym sposobem na jeszcze lepszą zabawę jest przyjście na nocowanie z kolegą lub koleżanką.
Poducha, śpiworek, przytulanka, szczoteczka do zębów, piżamka i dobry humor, to wszystko czego dzieci potrzebują do świetnej zabawy!
Przesympatyczna i profesjonalna opieka, no i tona klocków LEGO. Tam nie można się nudzić. Nocowanki super. No i ostatnio- półkolonie - było rewelacyjnie (opinia dziecka, a dzieci jak wiadomo są szczere do bólu). Bardzo fajne miejsce. Polecam. Adriana Wiernicka
Pomysłów na kolejne „Nocowania z klockami” nam nie brakuje, tak że zapraszamy Was bardzo serdecznie! Poznaj pełną ofertę Sali Zabaw 1000 Klocków.