Wyjątkowe imprezy urodzinowe dla dzieci Katowice i Śląsk

Organizacja urodzin dla dzieci to spore wyzwanie dla rodziców chcących, aby ten jeden dzień w roku był dla ich pociech niezwykłym wydarzeniem. Skorzystanie z usług cieszącej się dobrymi opiniami i oferującej duży wybór atrakcji sali zabaw będzie dla najmłodszych czymś niezwykłym i długo wyczekiwanym. Wybierając bawialnię 1000 Klocków na organizację przyjęcia, mogą mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Zrobimy wszystko, żeby urodziny w naszej bawialni były wydarzeniem, które na długo pozostanie pozytywnym wspomnieniem dla wszystkich uczestników. Nad uczestnikami przyjęcia będą czuwali nasi certyfikowani w Akademii LEGO Education animatorzy, dbający o to, by żadne dziecko się nie nudziło i z radością uczestniczyło w zaplanowanych aktywnościach. Podczas urodzin dzieci oprócz zabawy będą miały zapewniony smaczny poczęstunek, a rodzice w tym czasie będą mogli odpocząć i porozmawiać z innymi dorosłymi w naszej kawiarni.
Wspaniałe miejsce! Igor i Bruno nie chcieli wychodzić. Panie przemiłe i bardzo pomocne. Klocków jest nie tysiąc, a sto tysięcy 😉 Kawiarenka wyposażona w pyszną kawę i wspaniałe, domowej roboty smakołyki. BARDZO POLECAM 😀 Paweł Kata

Impreza urodzinowa dla dzieci w Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków

Nasza sala zabaw jest wyjątkowa, ponieważ jej motywem przewodnim są klocki LEGO, które dają wręcz nieograniczone możliwości zabawy dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. Wiele dzieci wprost szaleje za układaniem klocków LEGO, a tych w naszym Kreatywnym Centrum Zabaw są tysiące, we wszystkich rozmiarach i dla każdej grupy wiekowej: od standardowych, w tym LEGO Technic, przez LEGO Duplo po ogromne klocki LEGO Soft XXL. Budowanie z klocków LEGO pobudza kreatywność, rozwija myślenie przestrzenne i zdolności manualne, a pomysły na budowle, które można zbudować z kloców, są wprost nieograniczone. Nic dziwnego, że układanie klocków ma swoich fanów również wśród osób dorosłych.
W trakcie urodzin instruktor poprowadzi wybrane zabawy z całej gamy atrakcji:
 • konkursy budowania z klocków
 • gry i zabawy zręcznościowe
 • konkursy skoków samochodzików
 • zabawy plastyczne
 • rozwiązywanie zagadek
 • malowanie twarzy
 • skręcanie balonów
 • oraz wiele innych pomysłów, które pomożemy zrealizować, aby to były niezapomniane urodziny Twojego dziecka

Organizacja urodzin Katowice

Centrum Kreatywności 1000 Klocków znajduje się w Katowicach, jednak odwiedzają nas także osoby z całego Śląska. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kilka rodzajów poczęstunku dla dzieci w trakcie imprezy. Nasza usługa to kompleksowe rozwiązanie, które w cenie usługi obejmuje także dedykowane zaproszenia dla uczestników zabawy, dekoracje stołu dla dzieci, plakietki identyfikacyjne, balony, tatuaże oraz niespodziankę dla solenizanta. Imprezy urodzinowe w 1000 Klocków polecamy wszystkim, którzy pragną zorganizować udane i wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów przyjęcia. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Cennik urodzin
Urodziny 1000 klocków
Cena od 300  zł (cena za 10 os. wraz z solenizantem)
Dodatkowo płatny poczęstunek dla dzieci w cenie od 120 zł/za 10 os. (w zależności od wybranego pakietu).
Urodziny Bricks4Kidz
Cena od 500 zł (cena za 10 os. wraz z solenizantem)
Urodziny trwają 2 godziny.
Grupa urodzinowa: Pakiety dla 10 osób wraz z solenizantem.
 
Istnieje możliwość modyfikacji zestawów poczęstunków  Tort organizują rodzice we własnym zakresie. Jako zamiennik tortu proponujemy wypiekane w naszym bistro muffiny
Cena poczęstunku

 

POCZĘSTUNEK 1: mix ciasteczek (2 rodzaje), popcorn, paluszki, żelki, sok (jabłkowy)

cena 120 zł

 
POCZĘSTUNEK 2: owoce (3 rodzajów), mix ciasteczek (2 rodzaje), popcorn, paluszki,
żelki, sok (jabłkowy) i woda bez ograniczeń
160 zł
 
POCZĘSTUNEK 3: nachosy, „świnki w kocykach” lub sandwiche,
mix ciasteczek (2 rodzaje), popcorn, paluszki, żelki, sok (jabłkowy)
200 zł
 
Zadzwoń, żeby ustalić datę i szczegóły wydarzenia:
Atrakcje zawarte w cenie urodzin

Każde urodziny obejmują również:

 • dedykowane zaproszenia dla gości w firmie elektronicznej
 • wydzielony stół z urodzinową dekoracją
 • plakietki imienne dla całej grupy
 • balony lub tatuaże
 • niespodziankę dla Solenizanta